anketica u sklopu trilogije zagrebaÄkih anketica, jer tko Äe, neÄe nitko, ako ih neÄu sam napraviti. nažalost.
dobrodošla je rasprava "a zašto nije ovaj, ona...?", svakako moj popis nije rigidan i ograniÄen je na 20 opcija.
Tu su veÄinom velikani sporta i kulture, te poneki za koje zbilja ne mogu vjerovati da još nemaju ulicu, trg, aleju, šetalište, nešto u mome gradu.
Mada, ona "po meni se ništa neÄe zvati" je ipak pravilo, a ne iznimka, zar ne?